• St. Svithun menighet

Gjelder feiring av messer og andakter i Påsken

På grunn innstramninger av de nye nasjonale tiltakene, datert 25.mars 2021, må vi meddele at det er svært begrenset antall som kan delta i messene og liturgier i Påsken. Vi kan fremdeles feire messen sammen med troende (20 personer) til stede.


Grunnet begrensningene i henhold til de nasjonale tiltakene ber vi om at dere bare bestiller billett til 1 messe i løpet av påskeuken, slik at flest mulig i menigheten får mulighet til å komme til kirken i påskeuken!

Husk at du må bli hjemme dersom du ikke er frisk!


Billetter til messen kan bestilles på: billett.katolsk.no

72 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

Velkommen til vår nye nettside!

Du er nå inne på St. Svithun katolske menighet sin nye nettside. Her skal all informasjon om aktiviteter i menigheten være lett tilgjengelig. Her vil du finne nyhetsoppdateringer, messetider og inform

 

51 51 70 20

©2021 by St. Svithun katolske menighet. Proudly created with Wix.com