top of page
  • elizeuszryszardgor

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.02.2022 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Oppdatert: 14. feb. 2022


1. W najbliższą sobotę, 19 lutego, Msza św. w j. polskim w Egersund o godz. 18.00.

2. W przyszłą niedzielę, 20 lutego, po Mszy św. o godz. 12.30 w salce św. Józefa (wejście z parkingu kościelnego) odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się (w j. polskim) do Pierwszej Komunii św.

3. W niedziele 20 i 27 lutego odbędą się wybory do rady parafialnej. W wyborach mogą głosować osoby zameldowane w naszej parafii, które ukończyły 16 lat oraz przyjęły sakrament bierzmowania. Informacje o kandydatach do rady parafialnej znajdziemy na stronie internetowej parafii oraz na wydrukowanych ulotkach, które znajdują się na stoliku przy głównym wyjściu z kościoła.

4. W marcu w naszej parafii organizowany jest kurs przedmałżeński w j. polskim. Proszę, aby osoby zainteresowane zapisywały się za pomocą formularza znajdującego na Facebooku parafialnym lub pod linkiem: https://forms.gle/p4tK9SGnZ6CKavK18

5. W internecie jest prowadzona zbiórka na operację ratującą wzrok Hani Małeckiej mieszkającej w Sandnes.

Zbiórkę można wesprzeć na stronie: https://www.siepomaga.pl/hania-malecka


DUSZPASTERZ POLONII w STAVANGER

O. Elizeusz Ryszard Górski OFM

tel. kom. 474 67 120

25 visninger

Comments


Innlegg: Blog2_Post
bottom of page