top of page
  • elizeuszryszardgor

VII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.02.2022 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w salce św. Józefa (wejście z parkingu kościelnego) odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się (w j. polskim) do Pierwszej Komunii św.

2. Dziś i w przyszłą niedzielę (27 lutego) w Sali obok kościoła odbywają się wybory do rady parafialnej. W wyborach mogą głosować osoby zameldowane w naszej parafii, które ukończyły 16 lat oraz przyjęły sakrament bierzmowania. Na karcie wyborczej możemy zaznaczyć od jednego do siedmiu kandydatów. Wypełnioną kartę wkładamy do koperty i na zewnątrz piszemy swoje imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Tę kopertę wkładamy do większej czystej koperty i wrzucamy głos do urny wyborczej. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu.

3. We wtorek, 22 lutego, obchodzimy święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. To dzień naszej łączności z następcą Świętego Piotra, papieżem Franciszkiem. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie, wypraszając mu Bożą pomoc i opiekę w trudzie pasterskiej posługi w Kościele.

4. W sobotę, 26 lutego, Msza św. w j. polskim w Lunde o godz. 18.00.

5. W marcu w naszej parafii organizowany jest kurs przedmałżeński w j. polskim. Proszę, aby osoby zainteresowane zapisywały się za pomocą formularza znajdującego na Facebooku parafialnym lub pod linkiem: https://forms.gle/p4tK9SGnZ6CKavK18 . Spotkania będą odbywać się o godz. 20.00. w sali obok kościoła (Menighetssalen) w cztery kolejne czwartki (3, 10, 17 i 24 marca).

6. Do 9 marca prowadzona jest zbiórka na operację ratującą wzrok chorej Hani Małeckiej mieszkającej w Sandnes. Zbiórkę można wesprzeć na polskiej oraz norweskiej stronie: https://www.siepomaga.pl/hania-maleckaDUSZPASTERZ POLONII w STAVANGER

O. Elizeusz Ryszard Górski OFM

tel. kom. 474 67 120

17 visninger

Commentaires


Innlegg: Blog2_Post
bottom of page