Prester og ansatte

p.pål.jpeg

Sogneprest

p. Pål Bratbak

Telefon: 51 51 70 20 

E-post: Pal.Bratbak@katolsk.no 

Sognepresten har det overordnede ansvaret for alt som skjer i menigheten. Se profilen til p. Pål på katolsk.no.

roldan.jpg

Kapellan

p. Juan Carlos Roldan

Telefon: 949 70 014 

E-post: Juan.Carlos.Roldan@katolsk.no


p. Juan Carlos har vært med oss i flere år, og jobber både med norsk, engelsk og spansk sjelesorg. Les mer på katolsk.no

elizeusz-225x300.jpg

Kapellan

p. Elizeusz Ryszard Górski

Telefon: 51 51 70 20
E-post: Elizeusz.Gorski@katolsk.no


p. Elizeusz kom til Norge for et par år siden og snakker foreløpig best polsk, italiensk og fransk. Ansvarlig for polsk sjelesorg i menigheten. Les mer på katolsk.no.

0126caf9-5982-44a5-88ea-932af56d1acb.jpe

Kapellan

p. Amando Alfaro

Telefon: 473 14 794

E-post: Amando.Alfaro@katolsk.no


Les mer på katolsk.no

lai.jpg

Diakon

Lai Le Van

Telefon: 489 90 277

E-post: Le.Van.Lai@katolsk.no


Lai har vært aktiv som kirketjener og sakristan i en mannsalder. Som permanent diakon vil han fortsette å tjene kirken med kjærlighet

johanna.jpg

Menighetssekretær

Johanna Canizalez

Telefon: 51 51 70 20 / 918 85 622
E-post: stavanger@katolsk.no

sandra.jpg

Regnskapssekretær

Sandra Quezada

Telefon: 949 70 148
E-post: Sandra.Quezada@katolsk.no

JHS-e1568295367445.jpg

Koordinator for katekse & Caritas Stavanger

Julie-Helen Sandbrekken

Telefon: 459 19 714
E-post:katekese@stavanger.katolsk.no

E-post Caritas: stavanger@caritas.no

luis.png

Barne- og Ungdomsarbeider

Luis Alfonso Pirela Cuddé

Telefon: 966 47 023

E-post: barnogungdom@stavanger.katolsk.no

benny.jpg

Organist

(«Benny») Zbigniew Slaby

stefan.jpg

Kantor

Jan Stefan Bengtsson

Telefon: 934 87 898
E-Post: jan.stefan.bengtsson@katolsk.no

oscar-279x300.jpg

Vaktmester

Oscar Arpotela Barcelo

Telefon: 51 51 70 20